Vážení,

rádi bychom Vám představili náš salón thajských masáží a nabídli Vám naše služby.

Salón se nachází přímo v centru Tábora na ulici Chýnovská 533 ( naproti čerpací stanici Shell u černých mostů ). Pro Vaše pohodlí máme u salónu vyhrazeno parkovací místo. 

Nabízíme různé druhy masáží od relaxační aromatické masáže po tradiční thajskou masáž. Masáže provádí zkušené a certifikované masérky z Filipín, které mají dlouholetou praxi v provádění thajských masáží na Filipínách. 

Masáže lze proplácet z různých fondů Vašeho zaměstnavatele prostřednictvím faktury, kterou Vám rádi na požádání vystavíme. Při vyšší hodnotě faktury, lze domluvit i individuální ceny masáží.  Dále je u nás možno využít program Vašich benefitů od společností Benefity plus, nebo Benefity.cz, kde nás najdete pod „Thaimassage+“.  V provozovně akceptujeme platbu kartou. 

Náš salón je možno celý rezervovat pro různé firemní akce, nebo po dohodě dovézt masérky na různé teambuildingové akce.

Masáže jsou také vhodným a vítaným dárkem pro jakoukoli příležitost. Máme k dispozici dárkové poukazy na konkrétní masáže, nebo kreditní dárkový poukaz, kde si obdarovaný sám vybírá konkrétní masáž.

Více informací k cenám a nabídce naleznete buď na našich stránkách www.thajskemasazetabor.cz, nebo volejte přímo na recepci  723736940, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.  

Provozní doba je od pondělí do pátku 9.00 – 19.00 hod. Po domluvě je možno provádět masáže i mimo tuto provozní dobu. (při pronájmu celého salonu)

Těšíme se na Vás…