Jsem u vás poprvé

Termín masáže si můžete rezervovat telefonicky, mailem, na našich FB, instagramových, webových stránkách.
Pro rychlejší komunikaci využijte telefonní kontakt. 

Doporučujeme přijít alespoň 10 minut před začátkem samotné masáže, abyste si mohli v klidu odložit, občerstvit se nebo využít sprchu. Bezprostředně před masáží, prosím, nejezte. S plným žaludkem si masáž nevychutnáte naplno a například masáž břicha budeme muset vynechat.

Přejete si razantnější, nebo jemnější masáž? Máte zájem o úpravu masáže nebo jakékoli jiné přání? Neváhejte nám to sdělit při příchodu do salonu, budeme se vám snažit vyjít maximálně vstříc.

Pokud máte jakékoliv zdravotní komplikace, prosím, informujte nás o nich před masáží. Zvolíme masáž s ohledem na váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře.

Rádi bychom vás upozornili, že neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu. Případné potíže můžete konzultovat na adrese info@thajskemasazebrno.cz nebo na telefonu 602 966 978. Diskrétnost je samozřejmostí.

Záleží nám na tom, abyste si u nás odpočali. Proto si, prosím, po příchodu do salonu přepněte zvonění telefonu do tichého režimu bez vibrací. Zároveň vás prosíme, abyste konverzaci udržovali na minimu.

V průběhu 1. trimestru konzultujte možnost masáží s ošetřujícím gynekologem. Od začátku 2. trimestru si masáže můžete užívat dle libosti. Zaměřte se na zádové svalstvo, páteř, šíji a nohy. Skvělá volba je například naše masáž pro těhotné. Masáž chodidel doporučujeme v průběhu těhotenství vynechat.

Masáž v těhotenství přinese zmírnění napětí, zvýšení imunity a lepší proudění živin k miminku.
V průběhu šestinedělí není thajská masáž vhodná. Po šestinedělí vás rádi znovu přivítáme, například na masáži Healthy Mum, která bude mít na vaše tělo blahodárný účinek.

Před masáží doporučujeme odložit veškeré šperky včetně hodinek. Využít můžete úschovny na recepci nebo v jednotlivých masážních pokojích.
Pokud jste si objednali Classic Thai masáž, převlékněte se do speciálního volného úboru, který naleznete připravený na masážním lůžku. Poté se položte na břicho na lehátko a počkejte na příchod terapeutky. Pouze u masáží Face a Foot se, prosím, položte na záda.

Před masáží obličeje doporučujeme vyjmout kontaktní čočky. U všech masáží, ale zejména při olejových masážích nebo při masážích, jejichž součástí je peeling nebo zábal, doporučujeme svléknout vše včetně spodního prádla. Můžete využít jednorázové spodní prádlo, které je pro vás připraveno v každé masážní místnosti. Než přijde terapeutka, položte se na lehátko a přikryjte se ručníkem, který je vždy k dispozici.

Během ošetření se uvolněte a relaxujte. Pro umocnění zážitku si můžete zavřít oči a tím podpořit odpočinek. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! 

Prosím, sdělte našim terapeutkám ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Jsme rádi za každou reakci a masérky jsou připraveny upravit intenzitu masáže snadnými hesly:

Nikam nepospíchejte, usaďte se v pohodlné pohovce a nabídněte si šálek výtečného zeleného nebo zázvorového čaje. V salonech můžete relaxovat, jak dlouho budete chtít, a nechat tak masáž v klidu doznít. 

Pokud jste byli s čímkoli nespokojení, neváhejte nám o tom říct. Chceme se neustále zlepšovat a budeme vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Pokud nám budete chtít napsat, využijte, prosím, e-mail info@thajskemasazebrno.cz